خدمات کارگزاری

خدمات سبد گردانی

مدیران سرمایه با برخورداری از تیم مجرب و متخصص معامله گران و تحلیلگران و کارشناسان بازارهای مالی آماده ارائه خدمات سبد گردانی و مدیریت حساب مشتریان در انواع بازارهای مالی از جمله بورس و اوراق بهادار ، کریپتو کارنسی و ارزهای دیجیتال، بازارهای بورس جهانی و بین المللی.

ساز و کار و نحوه همکاری مدیران سرمایه با مشتریان سبد گردانی بصورت رسمی تحت قرارداد حقوقی با شرایط زیر می باشد.

 

تامین سرمایه

مدیران سرمایه یک هلدینگ فعال در حوزه سرمایه گذاری، سرمایه پذیری، و تامین سرمایه می باشد که با ساز و کار مشخص معین آماده ارائه خدمات تامین سرمایه به تمام اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که دارای طرح های  توجیهی در زمینه کسب و کار ، تولید و توزیع،استارت آپ ها و سرمایه گذاری باشند. جهت درخواست مشاوره و یا تامین سرمایه لطفا از طرق راه های ارتباطی زیر با مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

 

جاعلیت و اخذ تمامی مجوزات قانونی کسب و کار و تجارت بازرگانی:

مدیران سرمایه به عنوان هلدینگ خدماتی و مالی آماده اخذ مجوزات لازم و ضروری برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی در کلیه زمینه های کسب و کار، بازرگانی ،خدماتی ، استارتاپی ،تولیدی ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال و ….. می باشد.

درصورت تقاضا اخذ انواع مجوزات کافی است فرم زیر را پر کرده سپس کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخگویی و پشتیبانی خواهند کرد و شما را از مراحل و فرایند این مسیر آگاه می سازند.

 

 

مشاوره سرمایه گذاری

مدیران سرمایه یک هلدینگ فعال و متمرکز به عرصه بازارهای مالی و حوزه مالی با برخورداری از تجارب موفق و کارشناسان خبره در کلیه حوزه های سرمایه گذاری آماده ارائه کلیه خدمات مشاوره سرمایه گذاری بصورت کاملا فنی و جزئی در صفر تا صد فرایند سرمایه گذاری در کلیه حوزه ها می باشد.

متقاضیان دریافت مشاوره سرمایه گذاری می توانند از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنند تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان درخواست شما را پیگیری و مرتفع کنند.

 

 

خدمات سیگنال

مدیران سرمایه با برخورداری از تیم متخصص فعالان، معامله گران ، تحلیلگران برجسته در بازارهای مالی آماده ارائه سیگنال های معاملاتی استاندارد و کلیه بازار های مالی از جمله بورس اوراق بهادار ، بازارهای دیجیتال، بازار جهانی فارکس، طلا و دلار نقدی

مقاضیان دریافت سیگنال های معاملاتی می توانند از طریق فرم زیر اقدام به ثبت درخواست اشتراک سیگنال خود را ثبت نمایند

0