خدمات پولی و مالی

مدیران سرمایه با ارائه خدمات پولی و مالی در جهت تسهیل امور سرمایه گذاری در همه بازارهای مالی، در خدمت علاقه مندان و متقاضیان است.

این خدمات شامل: 

سبد گردانی

مدیران سرمایه با برخورداری از تیم مجرب و متخصص معامله گران و تحلیلگران بازارهای مالی آماده ارائه خدمات سبدگردانی و مدیریت حساب مشتریان در انواع بازارهای مالی از جمله بورس اوراق بهادار تهران، کریپتوکارنسی، بازارهای بورس جهانی و بین المللی می باشد. 

برای آشنایی با سازوکار و نحوه همکاری مدیران سرمایه با مشتریان سبدگردانی از طریق  مشاوره رایگان اقدام به درخواست نمایید، همکاران ما از واحد پشتیبانی با شما در ارتباط هستند.

 

مشاوره سرمایه گذاری

مدیران سرمایه یک هلدینگ فعال و متمرکز در عرصه بازارهای مالی با برخورداری از تجارب کارشناسان خبره، آماده ارائه خدمات مشاوره سرمایه گذاری به صورت کاملا فنی از صفر تا صد فرایند سرمایه گذاری متناسب با سطح ریسک پذیری و شخصیت متقاضیان محترم می باشد.

این مجموعه همچنین آماده ارائه سبدهای پیشنهادی در کلیه بازارها از جمله بورس اوراق بهادار تهران، رمز ارزها، بازارهای جهانی بین المللی، طلا و دلار نقدی می باشد.

متقاضیان محترم می توانند از طریق مشاوره رایگان اقدام به ثبت درخواست نمایند. همکاران ما از واحد پشتیبانی با شما در ارتباط هستند.

0