راه اندازی و توسعه کسب و کار

یکی از مهمترین قدم ها برای کسب اعتبار و ایجاد هویت حقوقی راه اندازی و توسعه کسب و کار شماست. از این رو ما در مدیران سرمایه اقدام به ارائه خدماتی از قبیل تامین سرمایه، تسهیلگری، اخذ مجوز و مشاوره کسب و کار به شما عزیزان می پردازیم. جهت ثبت درخواست فرم مشاوره رایگان را تکمیل بفرمایید. 


تامین سرمایه

مدیران سرمایه یک هلدینگ فعال در حوزه سرمایه گذاری، سرمایه پذیری و تامین سرمایه است. این مجموعه با ساز و کار مشخص آماده ارائه خدمات تامین سرمایه به تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای طرح های توجیهی در زمینه کسب و کار، تولید و توزیع، استارت آپ ها می باشد. جهت در خواست مشاوره لطفا فرم مشاوره رایگان را تکمیل بفرمایید.


تسهیلگری و اخذ مجوز

مدیران سرمایه به عنوان هلدینگ خدماتی و مالی آماده اخذ مجوزات لازم و ضروری برای تمام اشخاص حقیقی و حقوقی در کلیه زمینه های کسب و کار، بازرگانی، خدماتی استارت آپ، ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال و … می باشد. در صورت تقاضا اخذ انواع مجوزات کافی است فرم زیر را تکمیل بفرماییید کارشناسان ما در سریع ترین زمان در خواست شما را پاسخگویی و پشتیبانی خواهند کرد.


مشاوره تخصصی کسب و کار 

مرکز مشاوره تخصصی مدیران سرمایه با بیش از 10 مشاور با تجربه و متخصص در زمینه های مختلف کسب و کار، پاسخ گوی سوالات و درخواست های شما جهت توسعه و یا رفع مشکلات کسب و کار در کوتاه ترین زمان و موثرترین حالت، به شما عزیزان است.  


0